Durata de livrare: 24h - 48h
Cutter profesional de bucătărie, practic și robust, realizat din inox, ideal pentru utilizare intensivă în bucătării profesionale. Designul inteligent, cu motorul și bolul poziționate unul lângă altul, permite izolarea termică a produsului procesat, menținând calitatea ingredientelor.
Echipament versatil, perfect pentru tăiere, mărunțire, răzuire, amestecare, omogenizare și mixare a alimentelor, fructelor și legumelor.
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Volum bol | 3,3 litri |
| Viteză motor | 1500 / 2800 rpm |
| Putere | 0,35 kW (0,5 CP) |
| Alimentare | 230 V / 50 Hz (monofazic) / 400 V / 50 Hz (trifazic) |
| Dimensiuni (L x l x h) | 365 x 305 x 255 mm |
| Greutate | 10 kg |
| Material bol | Inox |
| Producător | HELMAC – Italia |
Marca: HELMAC